BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 15328435
nr 1532 8435
Golvlampa
Arco Led, marmor, Krom. Höjd: 230 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
6.000 kr
Såld:
7.600 kr
måndag 3 april 2023
kl 20:03:21
5.000 kr
5.200 kr
6.600 kr
7.000 kr
7.400 kr